Mida teha siis, kui vajad tarbesõidukit, mis saab hakkama ka kõige raskemates teeoludes? Üheks lahenduseks on neljarattaveolised Peugeot 4X4 Dangel tarbesõidukid, mis sõidavad kindlalt igal teel.

Dangeli koostöö Peugeot'ga sai alguse juba aastal 1976 legendaarse mudeliga 504. Tänaseks on Dangeli liinidelt sõitnud maha enam kui 22.000 4X4 sõidukit ning koostöös Peugeot'ga pakutakse täna vastupidavaid ja igal teel hakkama saavaid 4X4 tarbesõidukeid Partner, Expert ja Boxer. 

Peugeot 4X4 Dangel sobib Teile, kui nõuate oma tarbesõidukilt rohkem kui tavakasutaja!

PEUGEOT EXPERT TEAM 4X4 DANGEL

Expert team

DangelI 4X4 neliveo süsteem kohandub tänu ECO 2WD või AUTO 4WD ümberlülitusvalitsale täpselt teie vajadustega, teeolude ja ilmastikutingimustega.

ECO 2WD režiim: 4X4 nelivedu on eesmises transmissioonikastis paikneva sidurirõnga toimel lahutatud.
2WD tavarežiimis toimib masin tavalise esiveolise sõidukina. Sellega kaasneb nii kütuse kokkuhoid kui ka rehvide säästmine sõitmisel, kui 4X4 nelivedu vajalikuks ei osutu.

AUTO 4WD režiim: Tavapärase haardumisega tingimustes toimib masin esiveolise sõidukina, nii nagu see on tavalise 2WD mudeliversiooni korral. Olukorras kus esisilla haarduvus väheneb, suunab viskoülekanne osa kasutamata jõumomendist tagasillale.

Ümberlülitus toimub ilma igasuguse, juhipoolse sekkumise vajaduseta ning seda täiesti sujuvalt ja üksnes juhul, kui tekkib vajadus ümberlülituse järele. Sõiduk lülitub taas 2WD režiimi kohe, kui esisild leiab piisava haarduvuse.

TÄPSEM INFO EXPERT TEAM HINNAKIRJAST 

4X4 EELISED

expert 4x4
  • Seadistatav 4x4 nelivedu (ON/OFF ümberlülituse valits )
  • Kõrgendatud kliirens
  • Vähene CO2 õhusaaste ja madal kütusekulu
  • Seadistatud vedrustus
  • Kohandatavus/ saadavus varustatuna maastikusõidu lisadega
  • Mootori ja käigukasti kaitsed

4X4 VEOSKEEM

expert 4x4