Mida teha siis, kui vajad tarbesõidukit, mis saab hakkama ka kõige raskemates teeoludes? Üheks lahenduseks on neljarattaveolised Peugeot 4X4 Dangel tarbesõidukid, mis sõidavad kindlalt igal teel.

Dangeli koostöö Peugeot'ga sai alguse juba aastal 1976 legendaarse mudeliga 504. Tänaseks on Dangeli liinidelt maha sõitnud enam kui 22000 4X4 sõidukit ning koostöös Peugeot'ga pakutakse vastupidavaid ja rasketesse teeoludesse sobiaid 4X4 tarbesõidukeid Partner, Expert ja Boxer.

Peugeot 4X4 Dangel sobib teile, kui nõuate oma tarbesõidukilt rohkem kui tavakasutaja.

partner dangel
partner dangel
partner dangel

Dangel 4X4 nelikveo süsteem kohandub tänu ECO 2WD / AUTO 4WD / LOCK ümberlülitus võimalusele täpselt teie vajadustega, teeolude ja ilmastikutingimustega.

ECO 2WD režiim: 4X4 nelikvedu on käigukastis paikneva siduri toimel lahutatud ja auto toimib tavalise esiveolise sõidukina.

AUTO 4WD režiim: Tavatingimustes töötab auto esiveolisena, olukorras kus esirataste haarduvus väheneb, suunatakse läbi viskoülekande osa jõumomendist tagasisillale. Ümberlülitus toimub automaatselt ja üksnes juhul kui on selleks vajadus. Kohe kui esirattad saavad piisava haarduvuse lülitub auto tagasi esisillaveoliseks.

partner dangel

4X4 EELISED

  • Režiimi valik vastavalt vajadusele
  • Suurendatud kliirens kuni 205 mm
  • Väike kütusekulu ja madal CO2 õhusaaste
  • Karteri- ja käigukastikaitse
  • Tagumise diferentsiaali lukustamise võimalus 

4X4 VEOSKEEM

partner dangel