SISU JUURDE
Peugeot iCockpit

PEUGEOT i-Cockpit® | Innovaatilise kontseptsiooniga juhikoht

VÕIMENDA OMA EMOTSIOONE

 

PEUGEOT missioon on alati olnud aidata teil kogeda ainulaadset sõidukogemust.

Naudingu, reageerimisvõime ja ohutuse otsimisel veelgi kaugemale jõudmiseks on PEUGEOT läbi viinud salongi põhjaliku ülevaatuse, et pakkuda teile parimat sõidukogemust.

Selle uurimistöö tulemusel on välja töötatud uuenduslik kontseptsioon: PEUGEOT i-Cockpit®.

 

PEUGEOT I-COCKPIT KONTSEPTSIOONI KOLM PÕHILIST TUNNUST

Kompaktne rool
Kompaktne rool, mis tagab paindlikuma manööverdamise ja parema tunnetuse, muutes auto juhtimise intuitiivseks rõõmuks. Kui juhil pole rooli hoidmiseks käsi vaja laiali ajada, jääb liikumisulatus ka manööverdamisel väiksemaks, mis tagab juhile pingevabama asendi ning kiirema ja paindlikuma reaktsiooni. 
Rooli kohal asuv näidikupaneel
Rooli kohal asuv näidikupaneel kuvab kogu asjakohast teavet otse juhi ees. Juht ei pea teelt kõrvale vaatama ja saab täielikult juhtimisele keskenduda. Rooli kompaktsed mõõtmed võimaldavad juhile ergonoomilisemat asendit, parandavad mugavust ja vähendavad väsimust. 
Suur puuteekraan
Suur puutetundlik ekraan kuvab intuitiivselt kõik sõidumugavuse juhtseadised (raadio, kliimaseade jne) ning laseb kontrollida kõiki sõiduki andmeid ja seadmeid. 

IGAL MEIE MUDELIL ON PEUGEOT i-COCKPIT®

 

Avastage 100% digitaalne maailm, mis on pühendatud sõidunaudingule meie PEUGEOT i-Cockpit®-iga varustatud sõidukite roolis

 

KÕIK MEIE UUENDUSED JA TEHNOLOOGIAD

Meie loomuses on nihutada tehnoloogia piire, et suurendada teie sõiduelamust ja -rõõmu.